Kaş'ta 4 gün ?

Merhabalar ,kaş'da 4 gece kalış çok sıkıcı olur mu ?
Haldır haldır gezmeyi seven birileri değiliz ama duruma göre demreye de geçebiliriz.

Kaş'ta yapacak aktiviteler nelerdir ? aracımız var.

güzel restoranlar ve tavsiye ettiğiniz otel,apart ve buna dair her şeyi duymak isterim :)

çok teşekkürler.

Gezmeyi çok sevmiyorsanız denizi/plajı olan otellere pansiyonlara bakın. Belki tekne turu yapabilirsiniz. Yeme içme olayları için kaş merkezde takılmanız gerekiyor.

  • silah taciri  (21.08.20 10:57:10)
- liman agzi
- buyuk cakil
- severseniz kucuk cakil (sahil yok)
- incebogaz

denize yukardaki yerlerde girebilirsiniz. sevdiginiz bir yere tekrar gidebilirsiniz tabi.

otel olarak : sonne, payam
airbnb: cok guzel villalar var, hic kalmadim ama merkezden biraz uzak villalara da bakabilirsiniz.

zaika yemek yemek icin guzel yer. alkol kullaniyorsaniz pek cok meyhane var
  • fakyoras  (21.08.20 11:08:42)
Kaş öyle güzel bir yer ki, 4 günde sıkılmazsınız. Zaten hinterlandı da geniştir. Gezecek çok yer var çevresinde. Antik kentler. Güzel plajlar. Araba varsa 4 gün az bile.

  • SiyamkedisiZorro  (21.08.20 11:30:19)
Biz geçen sene 2 gece kalıp doyamamıştık. 4 gün gayet iyi bence.

Biz koylardan en çok Hidayet Koyu’nu beğenmiştik. Eğer dönüşta Dalaman tarafından geçecekseniz Sarsala Koyu’na da bayılmıştık orda.
  • ms brownstone  (21.08.20 11:37:41)
İlginizi çekerse yarım gününüzü deneme dalışına ayırabilirsiniz. Scuba diving.

  • fezagezgini_4  (21.08.20 11:44:47)
araba varsa kaputaş çok uzak değil. demre tarafına gidiyorsanız simena.

  • chavezding  (21.08.20 12:11:13)
araba varsa denize girmek için kaputaş ve patara’ya gidilebilir. xanthos antik kenti gezilebilir. liman ağzı’nda da en az bir gün geçirilir zaten. dört günde sıkılmazsınız.

restoran olarak mutlaka zaika’ya gidin. hatta gitmeden rezervasyon yaptırın.
  • sir gawain  (21.08.20 12:45:10)
Gelos meyhane çarşı içinde güzel manzara doğru hizmet güleryüzlü insanlar uygun fiyatlar, kesin gidin

  • erty_ksk  (21.08.20 12:53:50)