Cruise Control’de frenin şişmesi

Daha önce böyle bir şey geldi mi başınıza? 170-180’lerde sabitlediğim zaman 10 dk sonra fren taş gibi oluyor. Birkaç pompalamada ya da sert basınca düzeliyor. O sırada fren işlevsiz tabii.

Sebebi nedir sizce? Seat Toledo 5-6 yaşında.

Bu ara bunu bir kaç kez duydum.hepsi vw grubu araçlar.muhtemelen donanımsal bir problem ama klasik olduğu üzere vw bunada kullanıcı hatası der.acil iyi bir servise gidin.muhtemelen hatalı bir sensor var.

Üstüme vazife olmadan şunu söylemek isterim,bu araçla 170-180 le üstüne birde cc ye almak çok tehlikeli bir davranış,canınıza kastetmişsiniz gibi.
  • duptıs  (21.08.20 02:00:50)
3 küsür yıldır vw grubu araçlara biniyorum. cruise control'ü çok sık kullanırım böyle bir şey başıma gelmedi.

  • co2s2  (21.08.20 10:44:19)
Hocam kesinlikle bir terslik var. Alt sınıf bi araçla 170 basma konusu ayrı bi tehlike ama şu anda anlattığın şeyi acilen bi servise götür göster derim.

  • roket adam  (21.08.20 11:13:12)
o hizda o arabayla cruise ile gidecek kadar cesursan hic elleme bence servise falan gitme.

  • alperz  (21.08.20 11:43:47)