[]

Bu sene Avrupa’da Erasmus yapacaklar?

Almanya ve diğerleri hâlâ giriş çıkışlara kapalı. Son durum ne? Ne yapmayı planlıyorsunuz? İptal mi oldu? Hâlâ devam ediyor mu?
 
guya letonya'ya gidiyorduk. giriste iki hafta self-izolasyon dediler. turk hava yollari olacak adi ve ahlaksiz firma biletleri surekli iptal ettigi icin ne ne zaman gidebilecegimizi biliyoruz ne de dolayisiyla self-izolasyon icin yer ayarlayabiliyoruz (yurt kabul etmiyor).

karsi okul bizim cok gec baslayacagimizi zaten kabullenmis durumda ama bu is biraz daha uzarsa iptal etmeyi dusunuyorum ben, okula gec gidip ustune 14 gun karantinada kalacagim, bu surecte ekstra 500-600 euro masraf cikacak vs. altindan kalkabilecegim bir sey degil.
  • der meister  (20.08.20 21:56:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.