[]

Adnan menderes havalimanından kuşadası'na transfer

Hangi transferi kullanayım? Veya dolmuş var mı? Teşekkürler.
 
havaş var:
www.havas.com.tr

  • surprise  (20.08.20 14:55:13) 
Direkt çıkışta Havaş var en mantıklısı o


  • le jeune turc  (20.08.20 14:57:28) 
Her saat var mı acaba? Sabah saat 6 en geç 7 gibi hareket ediyor mu?


  • Cenk Daniels  (20.08.20 14:59:20) 
attığım linkteki iletişimdeki numarayı arayıp bilgi almanız iyi olur, pandemi döneminde hiç kullanmadım.


  • surprise  (20.08.20 15:12:34) 
Last Minute Tour.
Kullandım tavsiye ederim.

  • kanlakarisikyagmur  (20.08.20 16:00:45) 
Bir hafta kadar önce Havaş kullandım, pandemi yüzünden net bir saati yok, yolcu olunca gidiyor. Yalnız sabah 6’da dış hat uçakları dışında İzmir’e inen uçak yok, en erken 07:15 civarında iniyor ilk iç hat uçağı, o yüzden 8-9’dan önce otobüs olmayabilir. Telefonla sorsanız da net bir şey söylemezler, ben havalimanı çalışanıyım, binmeden 6-7 saat önce sordum bana da bir şey söyleyemediler belli değil diye. 16:30’da gittim şansıma 17:00’de vardı otobüs.

35 TL fiyatı var. Cuma günü o saatte 15 kişi falan vardı yani tıklım tıklım değildi. Sitesinde indirme noktası olarak Davutlar-Söke yol ayrımı da yazıyor ama yolcu sayısı az diye sadece Selçuk’ta ve Kuşadası otogarda bırakıyor, Davutlar ayrımına gidecekseniz aklınızda olsun.
  • phoarbix  (20.08.20 16:10:54) 
Son ihtimal de tren + selcuktan adaya geçme. Daha uzun bir yöntem ama aklınızda bulunsun.


  • westblack  (20.08.20 18:08:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.