[]

NBA mac saatleri

Benim cocuklugumda hep gece yayinlanirdi ve izleme sansimiz olmazdi.

Simdiler de yeni bir sisteme gecmisler sanirim, gündüz maci diye bir sey varmis.
Bu bilgi dogruysa, maclar saat kac gibi yayinlaniyor? 12 de uyuyan biri olarak canli izleme sansim varmidir?

 
nba fikstür yazınca çıkıyoer googleda. tr saatine göre.


  • sutlu nescafe  (20.08.20 10:33:46) 
merhaba, normalde sadece hafta sonları gündüz maçları olurdu. şu an pandemi olduğundan ve taraftarsız oynandığından, günde 4 maç oluyor mesela play offlarda. en erken maç 8:30'da başlıyor.


  • meiyisi  (20.08.20 10:48:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.