Ruslara zenciler çekici geliyor mudur?

Yoksa insanın doğasında mı var sarışın kadın sevdası

Rusları bilmem ama Norveç’li hatunların tercihi zenciler oluyordu.

  • Northern Mariner  (19.08.20 19:09:34)
Insanin dogasinda sarisin sevmek yok ki.

  • kuehles blondes  (19.08.20 20:05:02)
sanmiyorum, slavlik arttikca irkcilik artiyor lineer olarak falan da degil exponansiyel olarak hem de.

  • neverletyougodown  (19.08.20 20:28:40)
Kuehles +1
Ben nefret ederim mesela.
Burada az olduğu için seviyor bence insanlar. Hatta o kadar seviyorlar ki ben sevmediğimi söylediğimde yalan söylediğimi düşünüyorlar. Değişik.
  • Giovanni Pipitto  (19.08.20 20:31:40)
Evrimsel olarak bize en çok benzeyen partneri seçme eğilimindeymişiz. Bu yüzden bazı karı-kocalar “kardeş misiniz?” sorusuna maruz kalıyorlar. Tabii bu her zaman böyle olacak değil. Birçok dış etkene maruz kalıyoruz. Soruna cevap: olabilir de olmayabilir de. Genellemek dünyanın en sığ davranışı olabilir.

  • ruhen hastayim ben  (19.08.20 20:55:34)
Bunda modanın çok etkisi var. Güzellik göreceli ve güzelliği başkalarından öğreniyoruz. Örneğin birkaç yüzyıl öncesine kadar kilolu kadınlar begenilirmis. Şimdi zayıflık moda. 10 yıl öncesinde kılsız erkekler modaydı, şimdi kıl moda oldu.

  • howfaristhesky  (19.08.20 23:18:03)
Valla "Blacked" sitesindeki kadın modellerin çoğu rus. Bu sanırım bir fikir vermiştir.

  • Avoiding The Puddle  (21.08.20 04:36:52)
farkli olan tabii ki cekicidir ancak ruslar gibi dunyanin en irkci milletlerinden biri icin bunu istisna tutabiliriz.

  • baldur2  (21.08.20 05:38:01)