eski sevgilinin gönderilerini beğenmek

Merhaba.

1. Eski sevgilinizin/eşinizin gönderilerini beğenir miydiniz?
2. Sevgiliniz/yeni eşiniz bunu yapsa ne hissederdiniz? ne tepki verirdiniz?

1-hayir
2- sıçtırma eski sevgiline şimdi

  • olaylar olaylar  (19.08.20 13:40:58)
1. Hayır
2. Arkama bakmadan giderim.

  • ruhen hastayim ben  (19.08.20 13:43:01)
1)Asla
2)onu da eskilerin arasına yollarım

  • megalomaniac  (19.08.20 13:49:05)
1.hayır
2.hiçbir şey yapmam

  • muslugubozukhayrat  (19.08.20 14:11:49)
1. Hayır.
2. Üç hayırla uğurlardım.

  • Hallegadola  (19.08.20 14:15:00)
1- bir kere yaptim, engelledi uhasduahsda.

  • baldur2  (19.08.20 14:17:09)
Bazı sorularınız beni gerçekten sinirlendiriyor.

1-Beğenmiyorum bakmıyorum. Bakacak olsam eski olmaz.

2- ben bakmıyorum ne yapıyor nasıl kullanıyor sosyal zerzavatları. Ben kullanmıyorum hiçbirini. Ama öyle bir şey görürsem çok dağıtırım etrafı sanırım.
  • Giovanni Pipitto  (19.08.20 14:37:02)
Cevaplarım takip etmem, like atmam atanı da atarım hayatımdan.
Ama size bir sorum olacak;
Hocam yaş farkı var, ten uyumu yok, biriniz dul diğeriniz bekar, ha bir de exinin dibinden düşmüyorken hala hayatından çıkartmama sebebin nedir?
  • cilekli pasta  (19.08.20 17:31:55)
1- beğenirim ne olacak ki, gönderiyi beğenince "ne olur geri dön" mü demiş sayılıyoruz?
2- umrumda olmaz, kız arkadaşım eski sevgilisiyle takılıyor bazen. restoranlarına gidip yemek falan yiyor. kafasında bin tilki dolaştığını düşünmüyorsam gönlüm rahat olur çünkü ben de öyleyim. geçenlerde eski sevgilime bir kitap verdim ve herhangi bir aynı cins arkadaşıma karşı ne hissediyorsam ona karşı da öyleyim. birer kahve içtik dağıldık. o da benim tüm gönderilerimi beğeniyor çünkü kimse karaktersizlik yapmadı ayrılırken ve ayrıldıktan sonra. ancak öyle bir durumda buna dikkat ederdim.

  • bohr atom modeli  (19.08.20 17:36:18)
1. eski sevgililerimle hiçbir sosyal mecrada takipleşmem
2. ayrılma noktasına getiririm ilişkiyi. Ayrılamıyorsam bile kendimden bir süre mahrum ederim.

  • Mossy  (20.08.20 13:04:21)