okunamayan mail

şirket mailimi gmail'ime yönlendirmiştim.
arkadaş bir mail attı outlook'tan girince görünüyor ancak gmail'imde göremiyorum.gmail'de 1 okunmamamış diye çıkıyor.
o 1 okunmamış yazısını gmail'den yok edemez miyiz?

gmail içinde inbox değil de sol taraftaki sekmelerden tüm postaları seçmeyi denedin mi?
çeşitli etiketlemeler ya da kurallar yüzünden inbox içinde görünmeyen ancak tüm postalar içinde bulunan mailler olabiliyor.

  • foolrules  (19.08.20 09:56:53)
şirket mailleri için ayrı bir klasörüm var iş için mailler oraya düşüyor.orada görünüyor namussuz.
tüm postalar klasörüne de girdim"tümünü okundu olarak işaretle" dedim yine olmadı.
arafta kaldı sanki mail (: bi de boş deneme maili yani asdf yazıyor sadece büyük falan da değil.
  • 8832ch78  (19.08.20 10:02:43)
gmail'İn senkronize olmasını beklemekten başka çaren yok. o bir simgesine ben de takıntılıydım ama günde yüzlerce maille uğraşmaya başlayınca geçti o takıntı :)

  • foolrules  (19.08.20 10:08:46)
hallettim kendi kendime B-)

  • 8832ch78  (19.08.20 10:21:50)
şirket maillerinin geldiği etiketin(kalsörün)içinde girdim.
yukarıdaki "tümünü seç" kutusunu işaretledim
8832ch78@şirketmaili.com aramasındaki 3000 mailin tümünü seç diye seçenek çıktı.onu seçtim.
önce 3000 maili okunmadı olarak işaretledim.
sonra okundu olarak işaretle dedim.
böylece kayboldu gitti.
  • 8832ch78  (19.08.20 10:42:50)