[]

Pasaport başvurusu sonrası acil pasaport teslimi

Merhaba,

Bugün saat 15:30'da İstanbul-Beylikdüzü Nüfus Müdürlüğünden pasaport başvurumu yaptım. Pasaporta yarın içerisinde acil olarak ihtiyacım var, en azından pasaportun kendisi olmasa bile ilk sayfasının taratılmış haline ihtiyacım var. Araştırdığım kadarıyla bunun için Ankara'ya gidip oradaki Emniyet Müdürlüğü'ne uğramam gerekiyor. Sizlere sorum ise, bu herhangi bir Emniyet Müdürlüğü olabilir mi yoksa internettede belirtildiği gibi Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü'mü olmak zorunda? Eğer herhangi birisi olabiliyorsa, Esenboğa Emniyet Müdürlüğü havaalanına yakınlığından dolayı çok iyi bir seçim olurdu. Ancak pasaport basımının sadece belli başlı müdürlüklerde yapıldığını varsayıyorum, bu sebeple ikinci sorum ise Esenboğa Havaalanından Gölbaşı Emniyet Müdürlüğüne nasıl ulaşacağım. Google Maps'e baktığımda toplu taşıma ile 40 km'lik mesafe için 3 saat üzerinde bir süre gösteriyor. Daha hızlı ulaşabilmemin bir yolu var mıdır?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

 
golbasi olayi pasaporu emniyet verirkendi. simdi orada degil ama nerede bilemiyorum.


  • helenart  (18.08.20 23:53:42) 
0 312 462 91 46 – 0 312 462 91 47.
Eskiden bu numaralar acil pasaport hattı olarak çalışıyordu, hala aktif mi bilmiyorum deneyebilirsiniz.

  • tss  (19.08.20 10:33:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.