[]

Balkondaki masa ve toz

İki haftadır evden calışıyoruz hanımla balkona da fiş çektirdik pcler acık çok güzel çalılıyoruz yalnız masa hergün inanılmaz tozlanıyor eskiden cocukken de annemler balkonda oturuduu hergün ama masanın bu kadar tozlandıgını hayırlamıyorum her gün siliyoruz hatta birkaç saatte bir silşyoruz her seferinde bir karış toz. Sizin de vöyle mi balkonlarınız biizm masada mı bi bokluk var.
 
yakinlarda insaat falan varsa ya toz ucabilecek bir ortam, normaldir olur. simdiki evimde balkonum yok o yuzden bisey diyemicem.


  • interview with the vampire  (18.08.20 18:05:40) 
Her yer inşaat olduğu için bizim evler hep öyle maalesef, sizin de çevrenizde varsa ondandır.


  • whoosie  (18.08.20 18:06:14) 
benim balkonum yeşilliğe baktığı halde toz oluyor baya, üstüne naylon bişey geçiriyorum işim bitince


  • nahtoderfahrung  (18.08.20 18:37:07) 
Bilgisayarlar da çok toz çekiyor.


  • sanquis  (18.08.20 18:48:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.