tatile nereye gitmeli?

salgın sebebiyle ön rezervasyon yapmadık. tırsmıyor da değiliz ama artık iş iş diye beynimiz çürüyecek, bi nefes almamız lazım.

nereyi önerirsiniz? denizi sakin, insan popülasyonu az gibilerinden? antalya demeyin, balayında gittik o kadar sıcak adamı bozuyor

ben hem çok sevdiğim için hem de denizi vs için fethiye ölüdeniz'e aldım. coronadan dolayı insan popülasyonu nasıldır bilmiyorum ama istanbul'un metrobüslerinden az temas vardır diye düşünüyorum.

  • matilda  (18.08.20 15:15:49)
geçen sene bodrum dönüşü ölüdenize uğradım ve çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. seneler evvel gittiğim halinden eser yok. heryeri başka bi apaçi kapmış. barlar kafeler kucaklayacak müşteri arıyor.

  • KidLazer  (18.08.20 15:22:04)
Cuma günü Fethiye'den geldim. Ölüdeniz'den denize girmek bir hayli zor. İnanılmaz kalabalıktı.

  • kafadanbacakli  (18.08.20 18:17:28)