Bsg ciler

Battlestar galacticayi bir daha izleyeyim dedim de, kafama takıldı.
İlk bölüm bsg nin emeklilikntoreni gibi bir şeydi ve saldırı ile başlıyordu diye aklımda yoksa bu ileride bir flashback miydi?

Mini series ile mi başlamıştım vs hiç hatırlamıyorum da.
Mini series i izlemeden izlesem oluyordu değil mi?

Olmaz, mini serileri de izlemen lazım

  • clones  (17.08.20 21:19:19)
Önce miydi mini seri peki? Peşine miydi?

  • kisa  (17.08.20 21:27:56)
önce

  • clones  (17.08.20 21:44:28)
ben ilk izlediğimde miniseries'siz izlemiştim, seyir zevkimden yememişti. ama tabii biraz açıklayıcı oluyor önce miniseries'i izlemek. tekrar başlayıp izleyip yeni bitirdik daha geçen gün. bu sefer miniseries'inden aradaki webisode'lara filmlere kadar izledik. bu şekilde izleyecekseniz spoiler yemeden doğru sırayla izlemek için şu guide iyi bence:

thunderpeel2001.blogspot.com

arada bir ton başka ıvır zıvır da olduğundan liste bu kadar kalabalık.

ama yani bu kadar hepsini izlemek de şart değil, yeniden izliyormuşsunuz, ekleriyle olsun diye belki izleyebilirsiniz, biz öyle yaptık.

bu arada beraber izlediğimiz kişi resistance'ı izlesin diyor. the razor ve the plan'in çok bir numarası yok.
  • nimberjack  (18.08.20 00:44:51 ~ 00:47:47)