[]

Kucukcekmece ya da Avcilar'dan Hadimkoy Toki, PTT'ye nasil gidilir?

Google Maps Marmaray Kucukcekmece duragindan sonra sanirim minibus gosteriyor, daha guvenilir bir ulasim yok mudur? Ya da bu minibus iyi mi?
 
Yenibosnadan kalkan ht18 Yada avcılar üniversite'den kalkan 418'e binin.
Son duruk Hadımköy Toki. PTT için biraz yürümeniz gerekecek.

  • ycaycayca  (17.08.20 20:54:13) 
418 Avcılar-hadımköy TOKİ
Ht18 yenibosna-ptt evleri(akpınar sanayi sitesi)

Avkim-Avpim yerleşkesi için ht18 önünden geçmekte
  • protrek  (18.08.20 00:27:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.