Alınabilecek en iyi suv?

Başıma bir şey gelmeyecekse suv almak istiyorum.
En iyi suv derken tabi f/p olarak alınabilecek en iyi suvlardan bahsediyorım.

Olmazsa olmazlarım:

- Max 300.000₺ (evet yuh. Büyük bir kazık girecek ama piyasa böyle maalesef.)
- donanım en önemlisi benim için. Full+full derler ya ne kadar özellik olursa o kadar iyi)
- otomatik vites
- ve tabi sıfır km.

Skoda, Seat ve hatta vw suv modellerinden alamıyorum çünkü galericiler bitirmiş stokları. Doğuş grubunda suv kalmamış.

Her türlü marka model tavsiyesine açığım.
Siz yazdıkça editlerim.

Teşekkürler.

Tucsonu tariflemişsiniz.

  • alicandan  (17.08.20 08:08:52)
mitsubishi eclipse cross bakılabilir.

  • biergarten  (17.08.20 08:11:08)
Arabadan anlamam. Ama. İki kere Fiat in jipini görmüştüm benim hoşuma gitmişti (evet zevkim. O. Kadar). Ona da bir baktınız mı merak Ettim.

  • kisa  (17.08.20 08:26:11)
Kesinlikle peugeot 3008 derim. GT line dizel alabilirsiniz. Tam otomatik eat8 şanzımanla beraber gelir. Tipi albenili ve bence gayet güzel bir araç.

  • kraldan cok kralci  (17.08.20 08:36:26)
benzer durumdayım CRV ile ilgileniyorum. bütçesi biraz daha yukarıda sanırım

  • delidiyorum  (17.08.20 08:45:56)
Citroen C5 Aircross.

  • chicha_v2  (17.08.20 08:47:16)
bir buçuk yıldan fazladır peugeot 3008 allure kullanıyorum. kesinlikle tavsiye ederim. test sürüşü yapın mutlaka.

  • reanarchy  (17.08.20 08:54:53)
3008 su an f/p oranı en yüksek araç arkadaşlar da söylemiş. 2 arkadaşım aldı birisi de araç bekliyor. Ben de aslında düşünüyordum 2. Araç olarak ama malum korona frene bastım :) güzel araç uygun ikinci el bulursanız alın sıfır araç yok su an

  • monkey  (17.08.20 08:57:20)
2008 veya 3008 boyut beklentinize bağlı birini seçin. Ama ben olsam dizel almam. 10 sene sonra dizeller ortadan kalkacak. Şimdiden birçok firma yeni modellerinde dizel getirmemeye veya üretmemeye başladı. Tok kapıcılar bile bitiriyor dizeli öyle düşün.

  • the coon  (17.08.20 09:10:48)
Peugeot mu? Shhdhdjdhfhf

Sunlara da bi baksaniz:
Vw T-roc (zam gelmis 324 olmus ama pazarlik vardir belki)
Opel grandland
  • bradshaw  (17.08.20 10:13:18)
Bem olsam ben de benzinli 3008'e yönelirim.

  • roket adam  (17.08.20 10:59:27)
1- citoen c5 aircross
2- hyundai tucson
3- peugeot 3008
  • orpheus  (17.08.20 18:24:22)
Hepsini kullanmış biri olarak

PSA grubunun C5 Aircross u veya Peugeot 3008 i ama Opel i değil. Henüz değil. Opel i daha yeni aldılar ama diğer iki markayı yeni modellerle çok ileriye taşıdılar. Japon Aissin markasının EAT8,EAT6 şanzımanları gibi güzellikleri var otomatiklerinde.

Vag,hyundai, kia, honda'ya bulaşmayın. Otomatiklerinde yaşanan şanzıman problemleri hayattan soğutur sizi.
  • digits  (17.08.20 22:54:00 ~ 22:58:24)