[]

Altın piyasasından anlayan var mı?

480’den gram altın aldım. Aşı Rusya derken çakılacak vs denmeye başladı. 1-2 yıl bozmayı düşünmüyorum . Zararda mıyım? Ne yapmak gerekir?
 
Dursun hocam


  • fezagezgini_4  (16.08.20 16:28:21) 
1-2 yil bozmayi dusunmuyorsaniz takip etmemenizi oneririm hocam. Hic bakmayin bile, unutun gitsin.


  • ala09  (16.08.20 16:33:11) 
düzeltme zaten bekleniyordu. Durmadan devamlı yükselen şeye roket denir.altın değil.

ve su anda cok yuksek bir ons degerinde.

sahsi dusuncem ons degeri dusse bile doların bu dususu kompanse edecegidir. (tabi ons düşerse)


ve tabii ki yatırım tasiyesi değildir.

not: amerikan borsası yükselişte. bu da doları nasıl etkiler hadi siz düşünün.
  • Techsavvy  (16.08.20 16:43:30 ~ 16:44:41) 
altın alış maliyetinin altına düştüğü için doğal olarak şu an zarardasın. Ama 2 yılda illaki yükselecek. çünkü TL herşeye karşı değersizleşiyor.


  • efruz  (16.08.20 19:14:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.