[]

amerika'da taksit olayı var mı?

türkiyeden götüreceğim kredi kartıma taksit yapılır mı? yaygın bir uygulama mı?
mastercard. 
Var ama sizin TR kartınıza yapılamaz diye biliyorum. Bazı TR kartların kendi ek taksit vb. gibi özellikleri oluyor, ona bakın isterseniz.


  • salihdt  (16.08.20 09:26:06) 
Yasak, eskiden bankalar kendileri taksitlendiriyordu ama ülkemizin Ekonomik gücü buna imkan vermediği için bir düzenleme ile yurtdışı harcamalarında taksit bütünüyle yasaklandı.


  • atom karincanin torunu  (16.08.20 09:51:29) 
sizin kk na yapamazlar. her firmanin kendi anlastigi karta yapiyor ya da kredi sirketleri araciligiyla yapiyorlar


  • oscar  (17.08.20 06:53:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.