Kazık mı yedik?

4 gün önce teknosa dan 3150tlye robot süpürge aldım. 1 gün sonra 3300tlye çıkan ürün 2 gün sonra 2799a düştü. şu anda trendyolda 2355tlye düşmüş. İthalatçı vs farkından mı böyle yoksa bildiğin kerizlendik mi?

Ürün xiaomi mija 1c vacuum mop

İthalatçı farkındandır.

Bu ara herkes bu süpürgeleri ithal etme derdinde.sizin aldığınız distribütör garantilidir.diğerine kibarca grey market diyelim.
  • duptıs  (15.08.20 22:06:22)
A101’den 2400e aldı millet üç hafta önce ben de aynı paraya Trendyol’dan aldım. Bir iniyor bir çıkıyor bu süpürgeler şans işi diyin geçin bence yapacak şey yok

  • cilekli pasta  (15.08.20 23:23:39)
yıl olmuş 2020 hala Teknosa gibi mağazalara gidip, bir de üstüne oradaki fiyatı internet ile kıyaslamasan alışveriş yapanlar var. Çok ilginç.

Evet kazık yemişsiniz ama canınızı sıkmayın o mağazaya gidip yemeyen yoktur zaten.
  • catch the arrow  (16.08.20 00:23:23)
@catch the arrow kıyasladım. aldığım gün bu modeller aynı fiyat aralığındaydı.

  • mikahakkinen  (16.08.20 00:47:04)