Çizer Arkadaşlardan Grafik Tablet Yardımı

canla başla bekliyorum. yardım eder misiniz. çizer değil yazarım, gözlerim bozuk. uygun fiyatlı kaliteli grafik tablet önerir misiniz.

uygun fiyatlı bişey kalmadı ya, tablet alanların çoğu bi süre sonra kullanmaz kenara atar.

ikinci el wacom falan uygun fiyatlı bişey alırsan uzun süre kullanırsın.

ben çin malı kullanıyorum

www.google.com

şunun birebir aynısının sadece markası değişik olanı.

250 liraya almıştım şimdi kaç paradır bilmiyorum. iyi kötü işimi çözüyor özellikle fotoşop yaparken, kalemi şarjlı.

ikinci olarak çizimle ciddi uğraşanlar ya wacom gibi ekranlı tabletlere geçer bir süre sonra ya da ipad pro alır kullanır.

ekransızlar ile ekranlılar arasında ciddi kullanım ve rahatlık farkı vardır diye düşünüyorum.
  • hem şişko hem deli  (15.08.20 16:39:57 ~ 16:43:12)
Bu ara online eğitim nedeniyle uygun fiyatlı ve/veya ikinci el bulman imkansıza yakın.

ben biraz araştırıp aliexpress'ten huion hs64 aldım. çizer değilim ama çizerler de en iyi f/p oranına sahip başlangıç tableti diyor.
  • lancelot du lac  (15.08.20 19:03:09)