[]

Corona ft. ÖSYM sınavları

Girişte ateş ölçümü yapılıyor mu ? Sınava girenler arasında sınıfta ne kadar mesafe bırakmışlar ?. Yarın ALES var girip girmemek konusunda kararsızım.
 
Benim girdiğim okulda ateş ölçümü yapılmıştı. Sınıfta 1 sıra atlayarak oturuluyordu. Tüm pencereler açıktı. Maske dağıtılıyordu, giriş ve koridorda solüsyon vardı. Sınıftakilerin çoğunluğu sınav anında maskelerini indirmişti.


  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (15.08.20 09:54:32) 
Ateş ölçümü yapılmadı. Girişte maske ve üstünde borel yazan bir ıslak mendil verdiler. Kokusu kötü ona göre kullanın. Herkes boşluklu oturuyor. Üniversitede girmiştim ben sıralar uzundu, bir tarafında ben bir tarafında başkası oturmuştu. Önüm ve arkam boştu. Öğrenciler maskeyi indirebilir isterse. Gözetmenler takıyor diye hatırlıyorum. Siperlikle girilebiliyor.


  • black holes in the sky  (15.08.20 11:32:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.