[]

peyzaj mimari arkadaşlar aramızda var mı

elimdeki proje o kadar dandik ki yivli karosiman verilmis ancak her tarafta yuvarlak hatlar var. bunu nasil yapacagiz bordurleri 4.5 yaricapa gore dosersem derjlerin arasi cok kalir igrenc olur.
karosiman yaparsam yuvarlak yerlerin gecisleri kotu olur. ufak tas koymam lazim malzeme bilgisi iyi olan peyzajcilar yardim edebilir misiniz?
bu sorunu nasil cozmek lazim.


 
peyzajcı değilim ama bu sorunun kesin çok fiyatlı bir cevabı olmalı :-)


  • ankarakecisi  (14.08.20 23:28:24) 
hocam devlet isi bu. sahane de yapsan orta halli de yapsam alacagim ayni para. ucuk fiyatlar olmamasi gerekli. olmuyorsa da yapmam dussunler kesin hakedisten.


  • turbo sadık  (14.08.20 23:33:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.