[]

Antalya Havalimanı-Adrasan ulaşım

Selamlar,

3 kişiyiz ve Antalya havalimanından Adrasan'a gitmek için hangisi daha mantıklı;
Havaş'la otogar, ordan Adrasan otobüsleri mi?

yoksa zaten 3 kişisiniz çok fark olmaz, o kadar uğraşmaya değmez havalimanından taksiyle gidin mi?


Şimdiden teşekkürler,

 
Havaalanından vip araç ayarlayın taksiden ucuza gelir. Önceden webden arayıp ayarlamanız lazım tabi.

Adrasan 250 civarıydı sanki 3 kişi ekonomik ve mantıklı olur. Ama otogar daha da uyguna gelir vakit sıkıntısı yoksa neden olmasın. Sonuçta ikisinde de maske takacaksınız.
  • ozdek  (13.08.20 21:38:59) 
Taksi çok yazar ya, yakın bir mesafe değil. Shuttle bakın bence.


  • elorelia  (13.08.20 21:40:26) 
Taksi çok yazar.
“Zengin” iseniz vip araçlar ile
“Fakir” iseniz tramvay ile otogar, otogardan adrasan minibüsleri.

yada orada kalacağınız yerin bir hizmeti filan varsa bir görüşün
  • infernalcadre  (13.08.20 21:54:23) 
www.booking.com taksi 530 lira dedi booking, hangi gun olduguna saatine gore degisir tabi, ben 18ine saat 13 sectim mesela.


  • neck_and_neck  (13.08.20 22:06:11) 
300 Tlye falan firmalar gördüm internette. havalanında bi soracağım uygun bişi bulamazsam tramvay-otobüs yapacağım. tekrar teşekkürler..


  • euteamo  (13.08.20 22:10:33) 
ben bunlarla çalışım gayet memnun kaldım.
www.icetransfer.com.tr

  • jamswety  (14.08.20 01:38:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.