[]

Elektro klasik gitar arıyorum

Bütçem 400 euro, thomann'dan alabilirim.
Yamaha ntx1 baktım fekat çok emin olamıyorum.
Neck'i ince olacak, elektro gibin. Preamp'ı ortalama olan, kendi sesi de güzel olan cutaway bakıyorum. Yamahacıyız ama tercihen takamine vs falan 2. elde de güzel 10 yaşına kadar bişeyler yakalayabilirim ebay-klein'da.


 
1 yıl kadar ibanez aeg10 nt modelini kullandım. Gitarı aldığım kişi de sahne gitarı olarak kullanıyordu.Bence ihtiyaçlarınızın tamamını karşılıyor. Ancak sizin bütçenizin altında. Yine de bir şans verebilirsiniz.


  • glavina  (13.08.20 19:04:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.