[]

ABD ucusunda valizde gidada sorun yoksa neden indigimizde bunu

soruyorlar? Ben bu nedenle en ufak bir sey bile goturmeye korkuyorum.

(Asagidaki duyuru bana hatirlatti)


 
Valizde gıdada sorun mu yok? Meyve falan götürmeyi deneyin bakalım neler oluyor? Tam liste onların gümrük sayfasında yazar ama muhtemelen canlı böcek vs taşıma ihtimali olan tüm gıda ürünler yasaktır.


  • ozdek  (13.08.20 11:49:17) 
Bu kadar strese girecekseniz götürmeye değmez, duty free fiyatlarına bakıp Türkiye'den çıkışta alabilirsiniz. Ayrıca götüreceklerinizin çok benzerlerini vb bulabilirsiniz orada.


  • kaset  (13.08.20 12:26:13 ~ 12:26:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.