[]

Adnan menderes havalimanında nerede zaman geçirebilirim?

Gece saat 12 den sabah 5 e kadar zaman geçirmem lazım, nerede zaman geçirebilirim? Tavsiyelere açığım. Teşekkürler.
 
Starbucks vardı iç hatlar peronlarinin altında, değişmediyse eğer 75-100 lira gibi bir ücreti olan THY`nin CIP salonu vardi yemek, alkolsüz içecek, duş, internet, dinlenme alanlari falan fiyatın içinde


  • aligunal  (13.08.20 10:48:16) 
İki hafta önce ADB’deydim.

Prime Lounge corona dolayısıyla kapalı, Starbucks saat 21:00’de yine corona dolayısıyla kapanıyor. Sadece Cakes & Bakes vardı açık olan. Ancak sanırım o da gece 12’de kapanıyor.
  • Northern Mariner  (13.08.20 11:15:44) 
adnan menderes'te denemedim ama sabiha'da bir gece kalmıştım ve kapalıydı tüm mekanlar. 2. güvenlikten önceki yerlerde hep evsizler takılıyordu. uçuş kapılarının olduğu bölgede yolcular oturuyordu/uyuyordu. gerçi şu an covidden dolayı yolcu olmayanları almıyorlar havalimanına.


  • rusalka  (13.08.20 13:03:51 ~ 13:09:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.