Kocaeli'nin yaşanılası mahalleleri;

merhaba,

kocaeli'ne yerleşme gibi bir planımız var. ilçeleri hakkında henüz yeterli bilgiye sahip değiliz. mutaassıp olmayan, rahat ve huzular yaşayabileceğimiz, kocaeli'nin en yaşanılası mahallesi hangisidir?

değirmendere

  • war of the world  (12.08.20 21:26:37)
Kesinlikle yahya kaptan +1.

  • bahele  (12.08.20 21:32:56 ~ 21:34:50)
Yahyakaptan +1

Değirmendere sahil olarak güzel ama hiçbir şey yok orada. Ayrıca İzmit'e uzak.

Kent Konut da tavsiye ederim.
  • dissendium  (12.08.20 21:33:08 ~ 21:36:00)
Sadece bunlar isteniyorsa bence de degirmendere baya guzel. Biraz yukarilarda guzel bi daire bulursaniz keyifli keyifli yasar gidersiniz. Egede sahil kasabasinda gibi yasarsiniz.
Yahya kaptan da guzel ama bence ddere ye göre sıkıcı. Normal sehir hayati.

  • a perfect lie  (12.08.20 21:41:20)
yuzbasilar diye bir yer var kordonun yandan carklisi. ben karamursele.bayiliyorum
kocaelindeyim 7 aydir golcukte. daha once 2018 de otogarin orada 2019 da da basiskele tarafindaydim santiyelerim oradaydi cunku. esnafi insani vs en iyisi yuzbasilarin orasi. dinlenme yeri olarak da karamursele.bayiliyorum.

  • turbo sadık  (12.08.20 22:04:12)
kocaeli mi izmit mi?

Kocaeli ise değirmendere

izmit ise yahya kaptan - kent konut falan yalan
  • sunriseee  (12.08.20 22:33:53)
Mutaassıp olmayan --> yahyakaptan

  • roket adam  (12.08.20 22:56:43)
+ yahyakaptan

ek olarak başiskele tarafı acayip güzel ve modern. yeni y.kaptan gibi hatta.
  • iste o kavunici balik  (12.08.20 23:02:46)
Yahyakaptan çok söylenmiş ama herkes böyle düşündüğü için kiralar aşırı yüksek. Yenikent var orası da gayet iyidir. Merkezde Orhan mahallesi de iyidir.

  • nickimin hakkini veremedim  (13.08.20 00:03:13)
yahyakaptan tarafı iyidir ancak binalar çok yeni değiller. Bahçecik tarafında güzel evler mevcut ancak izmit merkeze araç ile 15-20 dk sürebilir ama daha yeşil ve huzurludur.

yeni yapılar olmak koşulu ile plajyolu taraflarına bakabilirsin.
  • kraldan cok kralci  (13.08.20 08:53:23)