[]

Hangi magnezyum takviyesi

Merhaba herkese, magnezyum takviyesi almak istiyorum fakat hangisini alacagima karar veremedim. Bir cesidi kronik agrilara iyi gelirken digeri mesela anksiyeteye iyi geliyormus ama bi tane alip herseye iyi geleni yok mu acaba? Hem sindirim sistemi icin hem anksiyete bozuklugum ve kronik yorgunlugum icin kullanmak istiyorum. Solgar citrate almayi dusunuyorum ama onda da sinir sistemi hakkinda bir arastirma bulamadim. Siz ne tavsiye edersiniz?
 
haci anksiyete icin konusuyorum. Tr'de var mi bilmiyorum. Bulabilirsen magnesium l-threonate al cunku bbb'yi gecebiliyor direk etki ediyor. Bulamazsan magnesium glycinate al. Mthfr, Compt ve Pyrrole testlerinizi yaptirin ve genlerinizde mutasyon var mi baktirin. Bunlari anksityete icin yazdim konu cok uzun simdilik bu kadar.


  • tezek  (12.08.20 13:51:03) 
migren için magnimore kullanıyorum. çok memnunum. eczanedeki adam yaşıma, migren sıklığıma, kaç yıldır bunu yaşadığıma ve hatta beslenme düzenime kadar sorup bunu verdi. böyle bir eczacı bulsanız keşke.


  • Phoebe  (12.08.20 13:55:29) 
Magnesium diasporal kesinlikle


  • ninotevtidze  (12.08.20 14:31:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.