[]

Lisans ve lisansüstü eğitimler başlar mı sizce?

Hala net açıklama yok ama beklenti nedir?

Akla mantığa yatkın olan uygulamalı bölümlerde uygulamalı derslerin yüzyüze kalanının online olması yönünde ama ne oluyor bilinmiyor. Bilgisi olan ya da beklentisi olan var mı acaba


 
online olur da yüzyüze zor. online da şöyle olablir. sadece finaller veya finaller ve vizeler okulda olacak şekilde olabilir. geri kalan ödev proje ile geçiştirilir. online sınav çok verimli değil bence.


  • lycoxin  (12.08.20 10:08:16) 
Bence hibrit sistem (%40 online-%60 yüz yüze) ile başlarlar, duruma göre tamamen online eğitime geçerler.


  • vhdl  (12.08.20 12:35:48) 
Bence bir kısmı online, bir kısmı yüz yüze olacak diye dönemi başlatacaklar. Herkesi okuduğu üniversitenin şehrine getirecekler. Sonra da ay vaka sayısı çok arttı diye tamamen uzaktan eğitime geçecekler. Yurtları ve ev sahiplerini memnun etmenin tek yolu bu. Üniversitelerin tutumu "her şeye hazırlıklı olun", hiçbir şey belli değil.


  • wish i could find a way to disappear  (12.08.20 14:18:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.