termos onerin

sicagi hemen sogutmayan, sogugu hemen isitmayan kaliteli termos onerin lutfen, 300 400 ml arasi

Decathlon ürünleri gayet başarılı.

  • conta  (12.08.20 08:31:39)
termos değil de contigo marka mug aldım. bayyya memnunum aldığım 20 oz hacimde (590ml sanırım) ama 16 oz (470 ml) olanları da var. kaynar su koyunca ağzını bi süre açık bırakmazsan içilemiyor çok çok sıcak tutuyor. tavsiye ederim.

  • lata  (12.08.20 08:32:03)
a 101e yarın stanley geliyor. 199 tl internette 400 civarı.

  • mikahakkinen  (12.08.20 09:04:10)
Contigo kullanıyorum. Dayanıklılığı dışında sıcağı muhafaza etme süresinden memnun değilim. Soğuk amaçla kullanmadım genelde.

  • denizmaniaherif  (12.08.20 09:09:10)
www.google.com
ben bundan aldim cok da iyi bir urun cikti 300 degil ama. arabada on numara oluyor.

  • turbo sadık  (12.08.20 09:15:20)
Decathlon Quechua +1

Önceki gün Ispartadan yola çıktık, benim Decathlon kardeşimin de Stanley termosuna aynı seviyede soğuk su doldurduk. Nevşehir'de benim su çelik gibi soğukken onunki içilebilirlik olarak birkaç seviye düşmüştü.

Modelden midir bilmem ama stanley bayağı fos çıktı.

Quechua termosun 1 litresini 100 liraya mı 90 liraya mı ne almıştım geçen sene.
  • armagan abanuz  (12.08.20 11:12:44)
Ya hala var mi bilmiyorum da ben yillar yillar evvel Ikea’dan almistim bi tane. Hala da her sene denize giderken su doldurur gotururum. Gunesin altinda bana misin demiyor.

Fakat hala var mi, varsa da ayni kalitede midir bilemiyorum.
  • invictae  (12.08.20 12:07:40)