Efordan sonra oluşan fenalık hissi

Merhaba arkadaşlar,
Öncesinde sporla içli dışlıyken, son bir yıldır muzdarip olduğum ve gittikçe de şiddetlenen sorunum. Her seferinde olmasa da ne zaman uzun bir yürüyüş yapsam, yokuş veya merdiven çıksam, vücuduma birden ağırlık ve yorgunluk çöküyor. Akabinde oturma veya uzanma ihtiyacı hissediyorum. Uyku hali, hafiften karın-göğüs ağrısı oluşuyor ve bu his de saatlerce geçmiyor. Kardiyolojik bir sorunum yok ama böyle anlarda gaz oluşuyor sürekli geğirme ihtiyacı hissediyorum. Kan, hormon, vitamin ve tiroid değerlerim normal. En son çekilen tomografiide de sorun görünmüyor.
Var mıdır böyle bir tecrübesi olan acaba? Duyan, gören, yaşayan
Sevgiler

Yaş kaç,kilo kaç,sigara var mı,kolstrol durumun ne?kardiyolojik sorunun olmadığını neye dayanarak söylüyorsun?bu anlattıklarının tamamı kalbinle damarlarınla alakalı olabilir,bunun yanında çok basit birşeyin eksikliğide olabilir.önce bir dahiliye peşine kardiyoloji ile görüş.geğirme ihtiyacının oluşmasıda bunları işaret ediyor.

  • duptıs  (12.08.20 00:43:58)
Yaş 41, kilo 87, sigarayı iki yıldır içmiyorum. Kasım ayında gereksiz bir anjiyo yapıldı. Plak bile yok dendi. Bugün kardiyolojiyle görüştüm. Kendisi benlik bir şey yok diyor. Kaldık yine öyle

  • enolgun  (12.08.20 20:21:38)