[]

yeni yatak

1-2 aydır yatağıma takmış durumdayım. 10 yıldan fazla kullandığım, rastgele alınmış(herhangi bir özelliği olmayan 100x200 ebatlarında) yatağım uzun süredir rahat vermiyor. sürekli dönerek uyuyan biriyim ve her gün dayak yemiş gibi kalkıyorum, omuzlarımda ağrı oluyor.
yatağa bakınca yanlar hamur gibi açılmış, I değil ( gibi duruyor, ortası da hafif içine göçük gibi.

öncelikle abartıyor muyum ?
bu durumdaki biri yatak seçimini nasıl yapmalı? (lazımsa boy 182cm, 80kg)

 
İyi bile dayanmışsınız. Bitçe ne kadar ayıracaksınız bilmem ama Yataş, idaş, lova gibi fiyatları alınabilir ölçüde olan markalardan mutlaka deneyerek alın. Sizin rahatınızı biz bilemeyiz ama genelde orta sertlikte yataklar ideal oluyor.


  • ninotevtidze  (11.08.20 22:26:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.