[]

yoğurt yerken mide bulantısı öğürme

bende çocukken vardı bu. yoğurt yiyemezdim kusacak gibi olurdum. şimdi geçti. var mı bunun teknik bir ismi? yaygın bir şey mi?

edit: yedikten sonra değil yerken oluyordu. ağzımdayken yani.


 
laktoz intoleransı


  • ankarakecisi  (11.08.20 19:49:06) 
yok hocam vücut sevmiyormuş o zamanlar yoğurdu. bir arkadaşım peynir yiyemez, bir arkadaşım zeytin yiyemez. bir arkadaşım da domates sevmiyor, hiç yemiyor. olabiliyor öyle.

tadını mı sevmiyordunuz ? yoksa tadını seviyordunuz ancak vücut refleks mi gösteriyordu ?
  • fezagezgini_4  (11.08.20 20:28:23) 
tadıyla alakalı problemim yoktu. vücut refleksi.


  • antikadimag  (11.08.20 20:49:13) 
Duyu bütünleme bozukluğuyla alakalı gibi geldi bana


  • ninotevtidze  (11.08.20 22:42:47) 
Gag reflex denilen sey bu sanirim. Siz cok kucukken agizina kasikla yogurt tiktilarsa gelismis olabilir yogurda karsi.


  • taurina  (12.08.20 01:39:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.