[]

ösym sınavlarına girilir mi? (covid-19)

kardeşim ales ve kpss'ye girecek. önemli sınavlar aslında ama önlem falan alınıyor mu doğru düzgün? mesafe, maske var mı?
 
Ben vazgectim vazgeciyorum sinirindayim. (Kpss) plaj, sahil, tatil goruntulerinde herkesi ustuste gordukce vazgecme esigine geldim. kimin hasta kimin tasiyici oldugu belli degil.


  • invictae  (11.08.20 18:29:39) 
Ozellikle kpss gibi milyonlarin girdigi kalabalik bir sinavda, onceki yillarda ben ayni siranin uclarinda (uni siralari kadar buyuk degildi) sinava gireni bile gordum.

Yani bu sinav normal sartlarda bile ustuste yapiliyor. Su anda 2 metre mesafeyi ciddi anlamda koruyabileceklerini sanmiyorum. Zaten adam akilli denetleme de yok, yks’de okul bahcelerini gorduk.

Kendi adima cok tedirginim ve vazgecme esigindeyim.
  • invictae  (11.08.20 18:32:39) 
Ben vazgeçtim, vaktim olmasına rağmen çalışmadım hiç, cesaret edemiyorum.


  • epitaf  (11.08.20 19:01:21) 
Rakip mi eliyonuz :D


  • materyalist imam  (11.08.20 19:39:42) 
Girmek zorunda olmasam ben girmezdim.


  • loverdose  (11.08.20 19:49:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.