[]

Profesyonel video düzenleme programı

Bu aralar boş vaktim çok ve bu vakti program öğrenerek değerlendirmek istiyorum.
Küçük çaplı bir araştırmada bile onlarca program karşıma çıktı. Kes-yapıştır, şarkı ekle gibi basit düzenlemelerin ötesinde birşeyler sunan ayrıca inanılmaz kasıntı sistemler gerektirmeyen program tavsiyelerinizi bekliyorum. 
adobe premiere?


  • hem şişko hem deli  (11.08.20 17:29:54) 
(bkz: Camtasia)
(bkz: Camtasia Studio)

  • susamli cubuk  (11.08.20 18:07:02) 
Premiere çoğu sistemde iş görür. Video ve codec'ine göre kasabilir tabii.

DaVinci Resolve da güzel ama harici az çok iş gören bi ekran kartına ihtiyaç duyuyor. Bunun bedava versiyonu gayet güzel bu arada.
  • nhk ni youkosu  (11.08.20 18:13:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.