[]

İstanbul-marmaris geçiş ücretleri

Dostlar merhaba,

İstanbul sarıyerden marmarise, osmangazi köprüsü ve izmir otoyolu üzerinden arabayla ulaşım sağlarsak toplamda gidiş-dönüş masrafı ne kadar çıkar (benzin parası dışında, sadece geçiş ücretleri)


 
araç normal binek araba ise;

Osmangazi Köprüsü-İzmir arası

293,25x2= 586,5 TL

İstanbul içide boğaz köprüsü dahil 20 TL desek

606,5 TL ye gider gelirsiniz.
  • paudi  (11.08.20 09:48:46) 
paudi + 7tl izmir-aydın otoyolunu da dahil edebilirsiniz. yani toplam git gel 620 tl.


  • awlmi  (11.08.20 09:54:18) 
Ben geçen hafta gittim, geldim. Eğer aceleniz yoksa Osmangazi köprüsünden sonra Bursa'dan çıkın ve eski yoldan gidin. Ben öyle yaptım. Sıfır trafik ve otomana göre (hız sınırları dahilinde) 40 dakika fark etti navigasyonuma göre. Ama ben otobana çıkarım 200 ile giderim diyorsanız o 40 dakika 2 saat de olabilir. Ama aceleniz yoksa Bursa-İzmir arasını eski yoldan (Balıkesir, Susurluk, Akhisar, Manisa) yolundan gidin bence.


  • himmet dayi  (11.08.20 11:08:49) 
eski yoldan giderseniz susurluk festivanın önünde trafik ışıklarından aklınız şaşar.


  • kenarortay  (11.08.20 11:36:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.