[]

Rize ve Artvin önerileri

2’şer gün ve gece için:

Nereye gitmek, ne yapmak, nereleri mutlaka görmek lazım?


 
Rize kalesine yemek değilse bile çay içmek için gidin. Deniz manzarasına karşı güzel oluyor.

Ayder yaylası bozuldu diyorlardı, haberim yok ama yine de uğrayın.

Çayelinden içeri girince Ağaran şelalesi var. Küçük bir yer ama güzel.

Artvin merkezde Kafkasör yaylası var en tepede. Oraya giderseniz Koliva otel var, güzel ve uygun fiyatlı bir yer tavsiye ederim ama merkezden çok uzak, giderseniz market ihtiyacınızı halledip gidin.

Borçka yolu üzerinde Gölbaşı restoran var. Başlarda iyiydi ama sonradan bozmuştu, yine de Artvin’de bulabileceğiniz en iyi yerlerden birisidir. Orası olmazsa yine Kafkasöre doğru giderken Tepe restoran var, alkol de alıyorsanız manzarasıyla birlikte güzel bir yer ama araba sürecek kişi alkol almasın kendine ne kadar güvense de çünkü yollar çok virajlı.

Ardanuç’ta Dede kebap var. Oltu kebabı yapıyor ama çok meşhur birisi, içeride çok fazla ünlünün fotoğrafını görebilirsiniz. Genellikle saat 1 den sonra yemek kalmıyor ama, ona göre gidin.
  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (11.08.20 09:18:44) 
Artvin Arhavi’yi bildiğim için sadece kıyı şeridine hakimim. Mutlaka Hopa’daki Kazım Koyuncu’nun anıt mezarına gitmeyi unutmayın. Hopa’nın Kopmuş plajı da fena değil. Tavsiye ederim.


  • Hallegadola  (11.08.20 11:58:40) 
Pokut
Tar deresi bulut şelalesi
mençuna şelalesi
  • lcha  (11.08.20 13:02:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.