tertemiz kokan parfüm önerileri

Ben böyle tertemiz kokan duştan yeni çıkmış gibi kokan parfüm seviyorum. Ağır olmayan ve çiçeksi ve tertemiz kokan (hatta sabun koksa negzel olur) parfüm tavsiye eder misiniz bana?
Yaz aylarına uygun olsun lütfen çünkü ağır parfüm hiç sevmem.

Not: Duştan çıkınca malum o duş kokusu tende uzun süre kalmıyor yoksa duş yerine parfüm tercih etmiyorum öyle dmler gelmesin diye baştan yazayım :D

teşekkürler.

Bu tarz kokuları ben de çok seviyorum. Parfüm değil ama rexona clinical protection koltuk altı stick kokusu harika. Gün boyu sürekli burnuma geliyor tertemiz.

  • curukturpkokusu  (10.08.20 16:19:44)
Lancome miracle
Noa

  • freebird5406_2  (10.08.20 16:25:36)
dolce and gabbana-light blue kokusunu hatırlayınca bile mutlu oldum. çok hafif bir parfüm ama kalıcılığı düşük maalesef.

  • rusalka  (10.08.20 16:25:42)
Açık parfüm satan bir yere gidin. Onlara sorun çiçek kokan hafif parfümleri. Birçok kokuyu aynı anda deneyebileceğiniz kadar çeşitli tester’ları var. Sonra istediğiniz parfümün orijinalini alın.

  • pass  (10.08.20 16:34:04)
cinsiyet sanırım kadın, uzun uzun erkek parfumu anlattıktan sonra nick'i farkettim :)

  • a darkness coming  (10.08.20 16:41:20)
Davidoff echo, mis...

  • ne zaman emekli olacagim  (10.08.20 19:56:42)