[]

bir juicing meselesi. hangi slow juicer?

merhabalar,

soğuk sıkım sebze-meyve sularını sık tüketen, faydasını gören ama pahalı olması nedeniyle ocağına incir ağacı dikilen ve gelen siparişleri "üç günde bitirmem lazım" diye stres yaşayan biri olarak, slow juicer tavsiyesi istiyorum.
daha doğrusu, tavsiye olarak "al bir kuvings, konu kapansın." diyebilirsiniz tabii ama 3-4 bin liralar da vermek istemiyorum.

yaptığım araştırmalar sonucunda caso'da karar kıldım gibi ama yine de sorayım dedim.
aramızda kullanan var mı?
ya da "al ucuza bir schafer, bozulana kadar kâr kârdır" mı dersiniz?

başka tavsiyelere de açığım.

teşekkürler!

 
Huroma da bakabilirsiniz.


  • Olric  (10.08.20 00:40:14) 
@olric:
hurom'un fiyatları da kuvings'le aşağı yukarı aynı.

caso indirimde bin, normalde 1500 civarı.
arçelik de var mesela, o da 1500 civarı.
onun için soruyorum çünkü fiyat farkı çok fazla.
  • blatta hiberna  (10.08.20 00:47:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.