bu araba nasıl sizce?

www.sahibinden.com

alınır mı?

  • armagan abanuz  (09.08.20 21:09:26)
@armagan abanuz sizin link manuel ve 1.0 motor.

  • ayseee  (09.08.20 21:24:49)
Zevk meselesi tabii ama bu arabanin ic dizayni (ki bence dis kasasi da) hic 3 yasinda hissi vermiyor bana. Cok eski duruyor, 3 yillik bir araba gibi modern degil. Ben olsam o paraya micra almam.

Ama dedigim gibi tamamen zevk meselesi :)
  • invictae  (09.08.20 21:25:56)
Micralar plastik gibi, kazasızken bile kasisten geçince tamponu yerinden çıkıyor. O paraya polo alırsınız.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (09.08.20 21:28:01)
Sıfır araba bakın. Türkiye'deki ikinci el araç piyasasının birçok pisliğini gördüm. O vereceğiniz para hiç az bir para değil. Hem sizin attığınız bir eski kasa.

  • armagan abanuz  (09.08.20 21:37:19)
Bu arabanın ederi 40 bin TL’den fazla değil bana kalırsa.

  • but that was just a dream  (09.08.20 21:51:37)
Vay babam vay. Sıfır Micra fiyatları 1.5 için 250.000 lira. O paraya ev var ev! 2017 model 1.2 micra Almanya'da 8.000€. Bazen araba almayı düşünüyorum ama hiç akıl kârı değil bu zamanda. Duyuruya cevap değil ama bir isyan edeyim dedim.

  • prole  (09.08.20 21:53:47)
@but that was just a dream +1 güvenlik önemlidir. eşim opel corsayı 60 km hızla pert etti. allaha şükür ki hava yastığı kurtardı. böyle küçük bir araba olsa daha çok etkilenirdi büyük ihtimal.

  • mikahakkinen  (09.08.20 22:17:14)
Vay anam vay 50 bin liralık araba 123 bine satılıyor.
Aceleniz yoksa bekleyin. Üretim bantları hareketlenince düşer

  • Unde bach canim  (09.08.20 22:50:41)
Vay be boyle bi arac icin asgari ucretli biri 5 sene boyunca her sabah ise gidip hic para harcamamali ki bunu alabilsin.. Ulke gercegiyle ilgili kisa bi sitemdi :)

Araca gelecek olursak kazasi vurugu vb olmamasi, temiz olmasi bu sinifta boyle bir araca 120 kusur bin verme sebebi olamaz. Gerekirse bir parca boyasi olan daha ust sinif bir arac bakabilirsiniz.
  • msb  (10.08.20 00:05:19)
Fiyat düşmez de bu arabaya da bu para verilmez.
Git mazda 3 bak, golf bak, toyota bak, honda bak.
Beğenmedim. Geçen sene bu araba 65-70 bindi.
  • otopsicocugu  (10.08.20 15:29:28)
Sıfır al diyenler neye göre diyor? Piyasada sıfır araba yok, galericiler hepsini toplamış durumda. 3 ay sonra fiyat garantisi olmadan almak çok riskli. En iyisi almamak.

  • kumulatifvergimatrahi  (11.08.20 10:14:49)
@kumulatif

Attığım link üzerinden yorumladım. Sıfır dediğim galeriden alınan, parası verildiği an sahip olunan sıfır araba. Neye göre alın dediğim tatmin etmiştir umarım.
  • armagan abanuz  (11.08.20 13:58:57 ~ 13:59:21)