[]

İkea Karyolalarını Nasıl Bilirsiniz?

Şunlar falan çok hoş değiller mi? Kime sorsam bazasız yatak alma diyor :/

www.ikea.com.tr

www.ikea.com.tr

 
alttakine benzer bir şey aldım geçen ay, fena değil bence güzel


  • passion rules the game  (09.08.20 18:42:12) 
üstteki nefis bi yatak, diğer metal karyolalarını da tavsiye ederim çok dayanıklı oluyor hepsi, demonte edip tekrar kurabilirsiniz. ahşap karyolaları da demonte etmeyecekseniz ilk kurulumdan sonra üzerinde hop hop zıplamazsanız bir sıkıntı yaşamazsınız ama demonte edip tekrar kurduktan sonra çöp oluyorlar.


  • theseachange  (09.08.20 18:50:31) 
Linkleri acmadim ama ikea karyolam var, bazali malm.
Tasindim, demonte oldu ve tekrar kuruldu yani. Hicbir sey olmadi, ayni saglamliginda devam ediyor.

Monte ederken vidalari, vidalarin girdigi delikleri vs yalama yaparsaniz o zaman kotu tabi tasinirken filan.
  • kuehles blondes  (09.08.20 19:46:01) 
Üstteki gıcırdayabilir diye son anda vazgeçtik malm lüroy aldık. Alt çekmecelerini almadık. Silmesi aşırı zevkli ve rahat. Bazalı olunca altını temizlemek için çekmek gerekiyor bunda öyle bir şey yok. Eğer depolama alanına ihtiyacınız varsa çekmeceyi de alabilirsiniz. 6 aydır hiç ses yapmadı çok rahat kullanılıyor.


  • ykyt  (09.08.20 20:15:34) 
3 senedir Hemnes kullanıyoruz, çok memnunuz.


  • gmzo  (09.08.20 20:41:15) 
Üstteki metal olandan bizde var. Yaklaşık 10 yıldır kullanılyoruz. Sallanınca Gıcırdaması dışında bi sorunu yok.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (09.08.20 20:52:50) 
En üsttekinden koşarak uzaklaş
Gıcırtıdan uyuyamıyorum

  • photo85  (09.08.20 22:28:58) 
Ayni soruyu 2 3 ay once ben de sormustum. Daha sonra gidip ilk linktekini aldik ve acaip memnunuz.

www.ikea.com

Alt baza yerine biz su modeli aldik, kurmasi biraz zahmetli ama baya saglam, gicirdama yapacagini hic sanmam
  • oscar  (10.08.20 01:43:41) 
3 yil cekmeceli brimnes kullandik, 1 kez olsun gicirdamadi. Sonra demonte edilip baska yere tasindi, yeniden monte edildi, 2 yildir da orda kullaniliyor, hic bir sorunu yok. Arada cekmecelerin tutma yerlerine bacaklarimizi surtuyorduk yer olmadigi icin. Simdi 6 aydir cekmeceli malm kullaniyoruz, o da gayet saglam simdilik, gicirdamadi hic.

Cekmeceli yatak kullandiktan sonra bazanin buyuk amelelik olduguna karar vermistim, kaldirmasi vs eziyet cunku. Cekmece epey rahat, icleri de kocaman.
  • taurina  (10.08.20 08:58:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.