[]

patlayan boru

merhaba arkadaşlar
2 ay önce yeni bir eve taşındık. giriş katında. mutfak lavabosunun altındaki boru patladı ve üst katların mutfak lavabosundan gelen bütün sular bizim eve doldu. mutfak, salon koridor hep yağlı iğrenç su altında. ev sahibini aradık tesisatçıya yaptıracağız kiradan düşeriz dedik anlaşamadık. zar zor akrabasını getirip yaptırttı. fakat ev gerçekten havuz gibi yağlı su içinde ve bunun temizliğinin parasını ev sahibine verdirttirebilir miyiz?
bizden kaynaklı olmadığı için zararı onun mu karşılaması gerekiyor nasıl oluyor bu işler? teşekkür ederim şimdiden.

apartmanda aidat vb toplanmıyor her katta 1 daireden 5 daire var zaten ve hiçbir aktivite olmuyor yönetim falan olduğunu bile sanmıyorum.

 
boruyu yaptırdıgına dua edin. temizliği ödeyeceğini sanmıyorum.


  • erty_ksk  (10.08.20 12:47:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.