Mavi jean ceket mi, siyah jean ceket mi?

Günlük kullanımda hangisini kombinlemek daha kolay oluyor sizce?

Sevdiginiz gomlek/tisort renkleri cok cesitliyse bence mavi jean.

  • invictae  (09.08.20 16:47:29)
soyle ki mavi kot ceket ile mavi kot pantolonu beraber giyince 90'li yillardan kalma kovboy gibi gorunuyorsunuz, ben de boyle giyiniyorum ve bence pek de absurd degil ama modayi, sik giyinmeyi takmayan biri olarak alt ve ust ayni renk olmasin derim ben takim elbise ve pijama takimi haric :D o yuzden mavi kot ceket, siyah kot pantolon ve beyaz tisort en muhtesem erkek kombinasyonlarindan biridir. siyah ceket giyince de mavi kot pantolon gene beyaz tisortle gene muhtesem bir kombinasyon yakalayabilirsin.

  • baldur2  (09.08.20 16:59:18)
Mavi bence

  • photo85  (09.08.20 17:02:00)
kot ceket olarak tek başına mavi.
ama kot üzerine kot ceket olmuyor +1

  • blatta hiberna  (09.08.20 17:33:47)
Soruyu jean+ceket olarak algilamisim ben :D

Mavi jean pantolon + mavi jean ceket gercekten olmuyor +111
  • invictae  (09.08.20 17:45:30)
Siyah Jean ceket daha spor bence. Mavi jean ceket 90lar +1

  • jackyr  (09.08.20 17:58:03)
Mavi tabii ki.
Her seyle gidiyor. Kot ceket mavi olur, modasi gecmez.
Siyah kot ceket hic sevmem.
  • Kittie  (09.08.20 18:01:16)