[]

korona döneminde uçak yolculuğu

biri ankara - istanbul diğeri ise istanbul - chicago (12 saat)

bu dönemdeki uçuş tecrübeleriniz nasıl? business almak daha güvenli bir ortam sağlar mı? özellikle chicago uçuşu yarım günü bir grup insanla kapalı alanda geçirmiş olacağız.


 
Yakin zamanda Londra-Istanbul-Izmir yaptim.

Uc havalimaninda da sosyal mesafe yoktu. Insanlar normal bir sekilde dolasiyor. Sira beklenmesi gereken yerlerde insanlar dip dibe. Iki ucus da tamamen doluydu. Aylar sonra ilk defa ev arkadasim disinda bir insanla yan yana oturmak tuhaf geldi ama o andan sonra yapacak bir sey kalmiyor. Maskesini cikaran gormedim. Ucak indigi gibi ayaga kalkanlar yine vardi. Koridorda bir ton insan yan yana bekledi yine. Kimse de uyarmadi kimseyi.

Yani bana sorarsaniz isiniz buyuk oranda sansa kalmis oluyor. Bulunacaginiz ortamlardan bir onlem/duzenleme beklemeyin, olabildigince kendi onlemlerinizi alin. Maske+siperlik kullandim ben. Cok rahatsiz ediciydi tum gun onlari takmak ama insan yine de kendimi korumak icin elimden geleni yapiyorum diye dusununce az da olsa rahatliyor.

Umarim sikintisiz bir sekilde gidersiniz.

Edit: business almanin pek fark yaratacagini sanmiyorum.
  • voyager 1  (09.08.20 12:12:54 ~ 12:14:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.