[]

Araç kasko fiyatı 200 bin ise...

ve ben bu aracı 220 bin'e alıyorsam, fazla mı vermiş oluyorum yaklaşık olarak?

Kasko bedelleri ortalama çıkarılıyor biliyorum ama mevcut piyasaya göre değerlendirildiğinde bu oranda bi fiyat farkı nasıldır sizce?


 
İkinci el piyasası çok hızlı uçuyor dolayısıyla normal.

Ama haksız da değilsiniz.
  • ozdek  (08.08.20 21:54:21) 
kasko değerini çok kafaya takma artık, çünkü 2. el piyasası aşırı yüksek. örneğin aracımın kasko değeri 188bin 2.el piyasa değeri 230-250bin. kasko bedelleri her ay değişiyor. ortalama alınıyor ancak artık tutmuyor.


  • mikahakkinen  (08.08.20 23:29:53) 
Geçen seneye kadar ikinci el fiyatların kasko değerini geçtiğini görmemiştim. Olağanüstü bir piyasa oldu, yeni normal bu mu bilemiyorum.


  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (09.08.20 07:01:45) 
Kasko bedeli ile normal bedelin bir alakası yok. 2018'de 134 bine araç almıştım, kasko bedeli 198 bindi.


  • roket adam  (09.08.20 14:19:14) 
piyasada normal şartlarda kasko bedelinin altındaki bir fiyata alınmış arabaya iyi fiyata almışsın denir.
ancak şu an piyasa normal değil. akşamdan sabaha 10.000 lira artıyor piyasa.

  • oz suser  (09.08.20 14:52:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.