[]

kiralık araçla trafik cezası yediniz mi? kartınızdan kesildi mi?

araç kiralayınca baştan 500 tl provizyon kesiliyor ve kiralama bitince provizyon iade ediliyor. ama bir süre sonra ceza yediğiniz ortaya çıkınca karttan yine ceza tutarı kesildi mi? yoksa öyle kaynadı gitti mi?

sorma amacım geçen ay araç kiralamıştım. teslim ettikten 1 hafta sonra mail geldi ceza yemişim tarih saatleri kontrol ettim doğru. ama ceza ücreti karttan kesilmedi o gündür.


 
aynı şey başıma geldi. mayısta kiralama yapıp ceza yemişim cezayı şirket bana şubatta mail atmış. kredi kartından bişey kesilmemiş. ödemedim hala. aldıkları provizyonu 2 ayda zorla geri almıştım. üstüne ceza yediğim için 50tl hizmet bedeli istiyorlarmış. ödemedim hala sonuç ne olur bilemiyorum.


  • onurrrrr  (08.08.20 12:05:00) 
hiz cezasi yemisim bir sefer, birkac hafta sonra ekstreyi kontrol ederken farkettim. direkt cekmisler. firmayla iletisime gectim cezadan oldugunun soylediler, ceza seyini de yolladilar.

muhtemelen %25 indirimli olarak yatirdilar, benden tam cekmisler :) provizyonda filan sorun olmamisti.
  • fakyoras  (08.08.20 14:14:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.