[]

lost gibi sarıp götürecek dizi

bişey katmayan, kültürel altyapısı olmayan öyle depresif zamanlarda sadece ekrana bakarak izlemelik macera dizisi arıyorum.

tavsiye verenlere teşekkürler şimdiden.


 
Battlestar galactica geldi aklıma lost deyince. Bir şey katmayan, kültürel alt yapısı olmayan kısmı kişiye göre değişmek ile birlikte kesinlikle alıp götürecek bir dizi bana göre.


  • fraise  (07.08.20 22:39:52) 
"bişey katmayan, kültürel altyapısı olmayan öyle depresif zamanlarda sadece ekrana bakarak izlemelik"

dark
  • kanlakarisikyagmur  (07.08.20 23:05:05) 
lost deyince aklıma heroes geldi.


  • superfluid  (08.08.20 01:19:47) 
Lost kadar uzun değil, tek sezon ama bence into the night :)


  • Lanovaromana  (08.08.20 10:52:19) 
better call saul aşırı sıkıcı bir dizi.. lost, breaking bad, prison break, GOT ayarında bağlayıcı dizi pek yok.. OZ, Rome ve Wired var. Ben Colony dizisini beğenmiştim en azından sıkmadan izletiyordu.


  • plastic_angel  (08.08.20 12:18:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.