[]

Bilgisayar Mühendisligi Tercih

Merhaba,

Bilgisayar Mühendisliği için aşağıdaki okullardan hangisini yazmamızı önerirsiniz?

Kültür, Haliç, Ticaret, İstinye, Başka bölüm oku.

 
Ticarette okudum. Sıraladıklarından iyi olacağını düşünüyorum...


  • emrefb1907  (07.08.20 16:25:14) 
İmkanınız varsa bunları yazmayın. Özel üniversitelerin kalitesi son 5-10 yılda iyice kötüleşti. İş bulmak ve öğrencinin kendisini geliştirmesinde pek faydaları olmuyor.

İlla özel üniversite tercih edecekseniz. Yurt imkanlarına, evinize yakınlığına, ulaşım durumuna, okulun kampüsüne, yıl içersinde düzenlenen etkinliklere, bölümü önceki yıllarda tercih edenlerin profillerine göre tercih yapabilirsiniz.
  • GoodMorningTeacher  (07.08.20 16:36:38) 
Kultur'un mühendislik bölümlerini genelde benim çevremdekiler beğeniyor; bazı hocaları yurtdisindan gelen ya da ödüllü olan hocalar bildiğim kadarıyla. Diğerleri hakkında bilgim yok.


  • fraise  (07.08.20 16:40:55) 
Başka bölüm oku. Piyasada bu işi(yazılım,IT vb) yapanların bir kısmı bilgisayar mühendisi değil. Atıyorum makine veya endüstri okursun, yine bu alanda kendini geliştirirsin. Bu sebepten bu tarz bölümleri seçmeyi saçma buluyorum.


  • the coon  (07.08.20 17:38:10) 
Endüstri bizim de aklımızda var ama bilgisayar mühendisliği ile arada kaldık açıkçası.


  • liberal  (07.08.20 18:21:39) 
yazılım yapanların hepsi bilgisayar mühendisi değil argümanına katılma bence. işe alım tarafında olan birisi olarak bilgisayar veya benzeri bölümden mezun olmayanları işe almamaya çalışıyoruz. adam çok iyi olsa bile outsource olarak alıyoruz. kadrolu almıyoruz.

soruna gelince kültür üniversitesi diğerlerinden daha iyi eğitim veriyor.
  • darkinsideyou  (07.08.20 19:14:07) 
abi çöp bunlar bölüm değiştir güzel ünide oku bak pişman olursun.


  • adventchant  (07.08.20 21:50:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.