[]

Erkek saç boyama - sadece yanlardaki beyazlardan kurtulma

Böyle krem gibi bir boya var mı? Sadece parmağımın ucuyla bir kısma sürüp boyasın istiyorum. Saç uzayana kadar etki etsin. Daha önce hiç yapmadım. Öneriniz var mı?
 
Sadece bir kısma boya istiyorsanız, beyaz kapatıcı saç boyaları var. Rimel gibi fırçalı, sprey halinde şekilleri var. Gratis ve watsons reyonlarında deneme ürünler oluyor bir bakın, hangisi kolayınıza gelirse alırsınız.

www.gratis.com
  • GoodMorningTeacher  (07.08.20 16:18:35) 
O spreyler sadece saçınızı yıkayana kadar etkili olur, beyazlarınız için normal kalıcı saç boyası kullanmalısınız. Kendi saçınızın rengindeki boyayı alıp sadece beyazların olduğu yere sürersiniz. Kutu boya setlerinin içinden ihtiyacınız olan malzeme çıkıyor (belki bir de fırça alabilirsiniz ama saçınız kısaysa gerek de yok). Erkekler için ayrı kutu saç boyaları da var (www.gratis.com gibi), Gratis/Watsons'lardan edinebilirsiniz.


  • wish i could find a way to disappear  (07.08.20 17:28:04) 
Aradığınız şey tam olarak schwartzkopf men perfect jel kapatici.

İnternetten arastirin, cok memnunlar.
  • dilemma of subscribtionability  (07.08.20 20:37:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.