Ev tipi baskül onerisi

Yillar yıllar evvel bimden aldığım baskül iyice sapıttı aynı yerde bile arka arkaya 2 kg farkla tartiyor. Iyice sinir oldum valla 200 Gr veriyorum 300 Gr alıyorum tartıya bakınca.

Yağ su vs tartımi güvenli olan ya da ne gerek var onlari tartmasina su x marka modelden memnunun sapitmiyor diyeceğiniz önerileri rica ediyorum.

Ben evde bundan kullaniyorum ama o yag olcer su olcer fonksiyonlari ev tipi tartilarda pek kullanisli degil.

www.teknosa.com
  • insanlik icin buyuk bir adim  (07.08.20 13:01:02)
fakir hercules

1 yazlığa 1 kışlığa aldım 10 gün önce.gayet iyi bence.fiyatıda 110 mu neydi.
  • since1907  (07.08.20 13:24:34)
bende bakıyorum paralelde Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 yorumlar bayağı iyi idi. Yalnız sağlam bir yerden alın diyorlar yoksa bazı satıcılar ilk versiyonunu gönderiyorlarmış onda yüzey plastikmiş falan ve fiyatı 50-60 tl daha ucuzmuş.

Bu sırada amazon satıyor 200tl.

Edit= arzum colorfit ile bunun arasında kalmıştım normalde yağ ölçmesi falan benim için önemli değildi ancak fiyat olarak diğer tartılara yaklaştığından tercihim bundan yana oldu.
  • kraldan cok kralci  (07.08.20 14:00:13 ~ 14:12:41)
grundig markasinin baskulunu aldi en son ablam. cok mutlu. yag ivir zivir olcumu de yapiyor ve bluetooth ile aplikasyondan takip yapiliyor. benzerlerine gore fiyati baya iyiydi. bi bakabilirsiniz.

ben ise yillardir omron kullaniyorum, hic sapitmadi.
  • 65 derece  (07.08.20 14:53:09 ~ 14:53:40)
Xiaomi'nin yukarıda bahsedilen modelini kullanıyorum. Sonuçları telefona transfer etmesi çok güzel.

  • roket adam  (07.08.20 15:00:53)