[]

Yoga Studyoları Açık mı?

Kız arkadaşım küçük bir yoga stüdyosu açmayı düşünüyor. Bildiğim iki stüdyodan biri online ders sistemine geçti, diğeri kapandı. Hepsi mi aynı durumda acaba, çok mu yanlış zamandayız? Müşteri olarak çevresine güveniyor ama hem onları da etkiler illa ki, hem de yeni müşteriye de mutlaka ihtiyacı olacak diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler fikirleriniz için.
 
benim sokaktaki acik. hatta reformerci da acik. ama eskisi kadar yogun degiller. ben reformer'a gidiyorum cunku odemeyi tum bu olaylardan once yapmistim. yapmamis olsam gitmezdim sanirim. giderken de tedirginim baya ama iyi de geliyor bir yandan.
bence ii bir zaman degil su an.

  • 65 derece  (07.08.20 15:04:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.