Geforce Now Hesabı Fiyatları Uçmuş

Daha önce (yaklaşık 3 ay önce sanırım) 3 aylık geforce now founders hesabını 10TL'ye almıştık(2 adet)

sanırım 3 ay doldu, artık hesabımız sıraya giriyor, tekrar alalım dedik ama 3 aylık fiyatların en ucuzu 110TL

110TL ile 300TL arasında değişiyor.

bunlar sanırım, demo hesabı açıp 3 ay sonra ödeme yapmadan(spotify daki ilk ay ücretsiz gibi) alınıp satılan hesaplar, fiyatları neden bu kadar arttı bunların ? Artık bunların ucuzunu bulamazmıyız ?

Bir de hangi adreslere bakmamız lazım, google'a yazdığımızda 2 tane site çıkıyor sadece
gamesatis ve oyun alisveris.

bunlar r10 gibi sitelerde bulunur mu acaba ?

Kendin al? 5,99 usd idi sanırım güncel kurdan hesaplayınca 110 tl uygun bile. Deneme üyeliği kalmadı sanki ama devam mı bilemedim.

Vpn ile us e bağlanıp alıyorlar sanırım.
  • ozdek  (06.08.20 17:39:57)
direk alınmıyor mu 5.49 euroya?

  • fezagezgini_4  (06.08.20 17:48:26)
o 5.49 euro sanırım yıllıktaki aylık ücret. o da pahalı işte.

ben 2010mid macbookpro da oynuyorum. Allaha emanet ve sadece dota2 oynuyorum. o yüzden 10 lira çok makul görünmüştü.

oyunlara para veren birisi olmadığım için(bkz: 8x kuşağı) bu tür sanal şeylerde en ucuzunu arıyorum galiba. Bizim dönemde mp3'e de para verilmezdi, şimdi spotify alınıyor.
  • mete kudur  (06.08.20 17:56:15 ~ 17:57:43)
ben bedava sürümünü kullanıyorum.1 saatten sonra oyundan atıyor sonra tekrar giriyorsun.2-3 aydır böyle devam ediyorum.

  • uzunincemalbrodayim  (06.08.20 18:10:38)
bedava sürümde, hem 1 saat var hem de oyuna girerken sıra oluyor. zaten 1 saat başlı başına sıkıntı; dota çoğu zaman oyuna girdisi çıktısı 1 saatten uzun sürüyor

  • mete kudur  (06.08.20 18:33:29)
3 aylık bedava deneme süresi bitti. Ücretler ödenmeye başladığı için artık ucuza satmaz. O sattıkları dönemde henüz ücretlendirme başlamadığı için fırsatçılar abonelik tükendiği için alamayanlara satıyordu. Mayıs ayında ücretleri almaya başladılar. Abonelikler bitmişti ama yeniden açtılar. Yani şimdi isterseniz 5,49 €' dan alabilirsiniz.

Bir de ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama ayda 5,49 €' ya bilgisayarınızın kaldırmadığı oyunları oynuyorsunuz ama pahalı buluyorsunuz. TL' nin çöp olması 5,49 €'nun ucuz olduğu gerçeğini değiştirmez ki. Avrupalı bir öğrencinin 5 dakikada harcadığı para. Bundan ucuzunu bulabilirseniz helal olsun.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (06.08.20 19:58:17)